• Sukces w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

W sobotę 18.12.2021r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Wszystkie występy zrobiły wrażenie na jurorach i nasza szkoła trzy razy stanęła na podium 🏆🏆🏆🏅🏅🏅

- II miejsce Zofia Połomska z klasy VIII;

- II miejsce Lena Pawelczak z klasy VII;

- III miejsce zespół klasy III A.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Zuzanna Klimowska z klasy VII, która rozpoczęła przesłuchania i poradziła sobie świetnie ze stresem.

Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

• „Światło nadziei".

W dniu 17 grudnia 2021r. przedstawiciele 79 gdańskiej drużyny harcerskiej "Tajga" przekazali na ręce Pani Dyrektor Sabiny Leyk-Kania Betlejemskie Światło Pokoju dla całej społeczności Szkoły Podstawowej w Kowalach.

Jest ono symbolem pokoju, zrozumienia i pojednania między narodami. Tegorocznej edycji przyświeca hasło „Światło nadziei".

Dziękujemy za otrzymanie wędrującego płomienia, który niesie nadzieję i wezwanie, by w trudnych czasach otworzyć się na pomoc drugiemu człowiekowi.

• Konsultacje

Dnia 16 grudnia 2021 r. (czwartek) odbędą się indywidualne spotkania z rodzicami uczniów klas I – VIII na platformie MS Teams. Wszyscy nauczyciele/wychowawcy/specjaliści w tym dniu będą dostępni dla rodziców w godzinach od 18:00 do 19:00 lub od 19:00 do 20:00.

Prosimy o wcześniejsze umówienie się (z dwudniowym wyprzedzeniem) z nauczycielami

na indywidualne spotkania online.

Harmonogram konsultacji indywidualnych znajduje się w załączniku: konsultacje_indywidualne_16.12.2021_aktualizacja(1).pdf