• Gabinet stomatologiczny w szkole

Szanowni Rodzice,

W trosce o zdrowie uzębienia Państwa dzieci z dniem 01.02.2021 rozpoczyna działalność w szkole

Gabinet stomatologiczny  DENTIX-STOMATOLOG KOWALE

Kontakt:tel.730190950  mail:kontakt@dentix.net.pl

Harmonogram pracy gabinetu:

wtorek  8-12

środa    8-12

czwartek 8-12

Realizujemy kontrakt z NFZ na leczenie dzieci i młodzieży do 18 r.ż.

Dzieci w ramach refundacji otrzymają pakiet świadczeń leczenia wraz z profilaktyką uzębienia.

Dorośli mogą skorzystać z usług komercyjnych .

Rodzice dzieci chcących skorzystać z leczenia proszeni są o wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie druku z informacją o stanie zdrowia dziecka oraz oświadczenie zgody na leczenie.

W przypadku braku zgody na badanie i leczenie dziecka prosimy o pisemne wyrażenie swojej woli i przekazanie pisma osobiście do gabinetu stomatologicznego lub scanem na w/w adres mailowy

Wizyty będą umawiane telefonicznie lub po wykonanym badaniu bezpośrednio z uczniem ,który dostarczył zgodę na leczenie.

W imieniu zespołu gabinetu stomatologicznego DENTIX zapraszam do skorzystania z naszych usług

Hanna Łangowska

Kowale_informacja_dotyczaca_stanu_zdrowia.odt

oswiadczenie_i_zgoda_opiekuna_prawnego_dziecka.odt

• Podziękowania od Klubu Senior+ Sami Swoi w Kolbudach

Każdemu dziecku Babcia i Dziadek kojarzy się z przyjemnościami. To Oni chętnie się bawią z wnukami, kupują zabawki i wchodzą w różne role, których od nich oczekują najmłodsi. Wszystkie Babcie i Dziadkowie mają więcej wolnego czasu i są bardzo cierpliwi, a ponadto uwielbiają swoje wnuczęta.

Uczniowie klas I – III ze Szkoły Podstawowej w Kowalach pod troskliwym okiem nauczycieli obdarzeni miłością swoich kochanych Babć i Dziadków, dzięki którym uczą się akceptacji, rozwijania swoich zainteresowań i pasji wykonali przepiękne kartki
            z okazji Dnia Babci i Dziadka dla uczestników zajęć z Klubu Senior+ Sami Swoi w Kolbudach.

W tym trudnym czasie dzieci pamiętając o integracji międzypokoleniowej w Gminie Kolbudy sprawiły radość Seniorom, którzy złożyli na ręce pani Dyrektor Sabiny Leyk-Kania podziękowanie wraz z przepięknym sercem. Zostanie ono zawieszone w naszej szkole, aby uczniowie zawsze pamiętali o swoich Babciach i Dziadkach.