•   „Się gra się ma… Playroom z wyobraźni”.

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w trzeciej edycji akcji  „Się gra się ma… Playroom z wyobraźni”.

Główną wygraną w konkursie była przemiana świetlicy w wymarzoną salę gier dla dzieci oraz wyposażenie w zestaw gier planszowych.

Świetliczaki z naszej szkoły najpierw zaprojektowały świetlicę swoich marzeń, a następnie głosowały w  konkursie (przy niemałym udziale Rodziców oraz całej społeczności szkolnej
            i naszych przyjaciół), aby zdobyć jak największą liczbę punktów.

Ten wysiłek i zaangażowanie zaowocowały nagrodą II stopnia przyznaną naszej szkole. Był to zestaw gier firmy Hasbro o wartości 500zł.

Dyrekcja szkoły z ogromną radością przekazała Świetliczkom nagrodę, a dzieci odwzajemniły się uśmiechem i od razu usiadły do stolików, żeby korzystać z nowej rozrywki.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w ten konkurs – słali głosy i zagrzewali do tego, aby było ich jak najwięcej.

Jednocześnie zapraszamy do zabawy za rok. Tym samym, zachęceni nagrodami, będziemy chcieli sięgnąć po więcej!

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

w Szkole Podstawowej w Kowalach

w dniu 25.06.2021 roku

W dniu 24.06.2021 r. w auli o godzinie 17.30 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VIII.

W dniu 25.06.2021 r. zakończenie roku szkolnego odbędzie się w kilku turach.

Pierwszym etapem będzie spotkanie z Dyrektorem szkoły na patio, a później rozejście z wychowawcami.

Godzina rozpoczęcia  klasy

8.00     klasy 4 i 5

8.30     klasy 6

9.00     klasy 7

9.30     klasy 1

10.30    klasy 2

11.30    klasy 3

Jeżeli w dniu 25.06.2021 r., będą miały miejsce opady deszczu, uroczystość zakończenia roku szkolnego zostanie przeniesiona do auli, do której uczniowie i nauczyciele będą wchodzić, wejściem bocznym.

W tym przypadku, z powodu wciąż obowiązujących obostrzeń sanitarnych i ograniczonej przestrzeni, rodzice uczniów nie będą mogli wejść do auli i brać udziału w tej uroczystości.