• Harmonogram zebrań klas 1-8

1.Dnia 25 marca 2021 r. (w czwartek) odbędą się klasowe zebrania wychowawców z rodzicami uczniów  klas I – III na platformie MS Teams.
            Plan zebrań znajduje się w załączniku   zebranie_25marzec2021r.pdf

2.Dnia 25 marca 2021 r. (w czwartek) odbędą się indywidualne spotkania  z rodzicami uczniów klas IV – VIII na platformie MS Teams. Wszyscy nauczyciele/wychowawcy w tym dniu będą dostępni dla rodziców w godzinach od 17:00 do 18:30.

Prosimy o wcześniejsze umówienie się (z jednodniowym wyprzedzeniem) z nauczycielami na indywidualne spotkania online.

• UWAGA WRACAMY DO NAUKI ZDALNEJ

Szanowni Państwo,

z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 22 marca do 11 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży w całym kraju.

Ponadto w tym okresie, dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła ma obowiązek zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców (druk w załączeniu Wniosek_do_dyrektora.pdf).

Rodzice, którzy spełniają powyższe warunki ze względu na organizację opieki, proszeni są o przesłanie w terminie do 19.03.2021r.do godz.12.00,uzupełnionego wniosku na adres sekreatriatu szkoły: sekretariat@spkowale.nazwa.pl

Nauczanie zdalne odbywać się będzie na platformie MS Teams zgodnie z planem lekcji, zamieszczonym w dzienniku elektronicznym Librus.

Uczniowie rozpoczynający nauczanie zdalne od 22.03.2021r. powinni w najbliższy piątek (19.03.2021r.), po zakończeniu zajęć wziąć do domu niezbędne podręczniki i ćwiczenia.

W przypadku problemów ze sprzętem do nauki zdalnej, istnieje możliwość wypożyczenia tabletu ze szkoły. W tej sprawie proszę kontaktować się z sekretariatem szkoły.

Sabina Leyk -Kania

• Nauczanie hybrydowe w kl. I -III w okresie od 15.03 do 26.03.2021r.

Na podstawie rozporządzenia MEiN z dnia 11 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 15 marca 2021r. uczniowie klas I-III z województwa pomorskiego będą uczyć się hybrydowo.

Poniżej przedstawiam harmonogram nauczania hybrydowego poszczególnych klas   w SP Kowale w okresie:

1.od 15.03.2021r. do 19.03.2021r.

a)nauczanie stacjonarne na terenie szkoły (plan lekcji b/z) - 1b, 1d, 1e, 1h, 1i, 2a, 2b, 2e, 2h, 2i, 3d, 3e, 3h, 3i;

b)nauczanie zdalne - 1a, 1c, 1f, 1g, 2c, 2d, 2f, 2g, 3a, 3b, 3c, 3f, 3g.

2. od 22.03.2021r. do 26.03.2021r.

a)nauczanie stacjonarne na terenie szkoły (plan lekcji b/z) - 1a, 1c, 1f, 1g, 2c, 2d, 2f, 2g, 3a, 3b, 3c, 3f, 3g;

b)nauczanie zdalne - 1b, 1d, 1e, 1h, 1i, 2a, 2b, 2e, 2h, 2i, 3d, 3e, 3h, 3i.

Nauczanie hybrydowe będzie odbywało się w systemie naprzemiennym: tydzień nauki zdalnej na tydzień stacjonarnej.

Uczniowie rozpoczynający nauczanie zdalne od 15.03.2021r. powinni w najbliższy piątek (12.03.2021r.), po zakończeniu zajęć wziąć do domu niezbędne podręczniki i ćwiczenia.

Nauczanie zdalne odbywać się będzie na platformie MS Teams zgodnie z planem lekcji zamieszczonym w dzienniku elektronicznym Librus.

Rewalidacje i dodatkowe lekcje z języka polskiego dla powracających z zagranicy oraz obcokrajowców realizowane będą online zgodnie z obowiązującymi do dnia dzisiejszego harmonogramem zajęć.