• ubezpieczenie

• Informacje dotyczące ubezpieczenia w zakładce dokumenty  – ,, warunki ubezpieczenia” .

Szanowni Państwo.
          Ostateczny termin wpłat na ubezpieczenie uczniów wraz z przekazaniem list ubezpieczonych dzieci na 12.10.2018 r.
          W tym dniu (12.10.2018 – piątek) będę dyżurował w szkole w godz. 16.30 – 18.00.  W tym czasie skarbnicy klasowi będą mogli dokonać wpłaty zebranej składki i przekazać listy ubezpieczonych.
          Jeśli jednak ktoś ze skarbników chciałby dokonać wpłaty przelewem, to oczywiście również jest taka możliwość-poniżej numer konta bankowego dla zainteresowanych skarbników. W przypadku wpłaty przelewem prosiłbym tylko o dosłanie mailem listy ubezpieczonych do danego przelewu.
          Komunikat do skarbników klasowych w sprawie wpłat za ubezpieczenie.
          Ostateczny termin wpłat na ubezpieczenie wraz z przekazaniem list ubezpieczonych dzieci SP w Kowalach – 12.10.2018 r.
          W tym dniu broker będzie obecny w szkole w godzinach 16.30-18.00 koło portierni.
          Skarbnicy klasowi mogą też wpłacić składki za swoją klasę na konto brokera :
          Kancelaria Brokerska Paweł Damecki
          ING 74 1050 1764 1000 0090 7281 1855
          (prosimy o nie dokonywanie wpłat indywidualnych)
          Dokonując przelewu proszę podawać nazwę SZKOŁY i numer KLASY, a listę ubezpieczonych zgodną z przelewem proszę przekazać brokerowi na dyżurze lub drogą mailową.

Kontakt do brokera – Paweł Damecki, tel. 795-578-778, e-mail: pawel@damecki.pl